Родина нардепа Миколи Тищенка завдяки договорнякам отримувала мільярди на схемах із Подільсько-Воскресенським мостом. Відео
Сотні мільйонів зі столичного бюджету, виділені на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, могли осідати на рахунках компаній родини народного депутата Миколи Тищенка, також його сестра Юлія будує котеджне містечко під Києвом.
Про це йдеться у розслідуванні розслідування на Bihus.Info, повідомляє 40ka.info.
Юлія Тишенко володіє чи керує чотирма компаніями, три з них активної діяльності не ведуть. Натомість компанія «Експрес-К» завдяки договорнякам отримувала мільярди.
НАБУ взялось за семерых подельников яичного мафиози Бахматюка по делу «ВиЭйБи Банка»
Национальное антикоррупционное бюро сообщило о подозрении шести чиновникам Нацбанка и представителю компании-оценщика по делу о завладением средствами стабилизационного кредита на сумму 1,2 млрд грн, передает БанкИск.
Так, круг подозреваемых возрос до 17 человек, пишет пресс-служба НАБУ. 24 мая под процессуальным руководством САП о подозрении сообщили (должности указаны на момент возможного совершения преступления):
— заместителю начальника ГУ НБУ по Киеву и Киевской области;
Справа мафіозі Олега Бахматюка: четверо адвокатів його сестри Наталії Василюк систематично не з'являються на судові засідання
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури з питання відповідальності адвокатів сестри олігарха Наталії Василюк, які не з'являються на судове засідання з обрання заочного запобіжного заходу.
Таке рішення 15 квітня 2021 року ухвалила колегія суддів АП ВАКС, повідомляє Національне бюро розслідувань України.
«Порушити перед Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури Київської області питання про дисциплінарну відповідальність адвокатів», – ідеться в рішенні.
НАБУ розцінило дії Офісу генпрокурора по екстрадиції Бахматюка як спробу саботажу
У НАБУ відповіли на позицію Офісу генпрокурора щодо причин відмови погодження екстрадиції ексвласника "ВіЕйБі Банку" Олега Бахматюка, розцінивши дії «окремих осіб в ОГП як спробу саботувати розслідування особливого тяжкого злочину», повідомляє 40ka.info.
Про це йдеться у позиції бюро, опублікованій на Facebook-сторінці.
«Днями Офіс генерального прокурора пояснив, чому відмовляється погоджувати екстрадицію колишнього власника „ВіЕйБі Банку“, якого НАБУ та САП підозрюють в заволодінні 1,2 млрд грн кредиту, наданого Нацбанком. Ключовий аргумент — НАБУ нібито порушило норми національного та міжнародного законодавства у процесі розслідування.
Хто злив «Странє» компромат на «велике крадівництво» Зеленського?
За даними «Наших грошей», бенефіціаром зливу скандальної інформації про підробку «Онуром» тендерних документів став… голова Укравтодору Олександр Кубраков. Навіщо йому мочити колегу по картелю, тим більш того, який користується особистою підтримкою президента Володимира Зеленського? Вмощуйтесь зручніше)))
Рік тому Укравтодор провів тендер на ремонт трьох ділянок траси М-05 Київ-Одеса. Оскільки ремонт проводиться на гроші Європейського банку реконструції і розвитку, то процедура закупівлі була повністю виведена з «Прозорро» і проведена клерками Укравтодору за правилами ЄБРР – заявки на паперових документах і мінімум інформації у пабліку. Жодних даних про вартість будматеріалів немає, оприлюднено лише перелік учасників тендеру з їх стартовими і остаточними заявками.
Мошенник Бахматюк испугался, что его посадят, и принялся за манипуляции данными
Светлана Хакала. Как мошенничают с покупкой недвижимости в Албании. Расследование. Видео
Светлана Хакала сбежала с Российской Федерации, получив паспорт Финляндии, но осела в Албании, занимаясь аферами с недвижимостью, сообщает Национальное бюро расследований Украины.
Создав фиктивную фирму «Albania Dom», мошенница Хакала вместе с поддельниками Юлием Буши и Альбертом Ходжой, обещает доверчивым покупателям квартир с бывшего СССР вид на жительство и гражданство Албании. Своих жертв аферистка находит, разместив массированую рекламу в Интернете. Кроме гражданства Албании в обмен на покупку недвижимости, Светлана Хакала обещает доверчивым клиентам помочь открыть бизнес, выманивая тысячи доларов и евро. Получив деньги, часто аферистка угрожает покупателям, создавая им проблемы с пребыванием в Албании.
Венедіктова проігнорувала засідання комітету ВР щодо незаконного закриття справи Бахматюка
Генпрокурорка Ірина Венедіктова та жоден із представників Офісу генпрокурора не прийшли на засідання Комітету ВР з антикорупційної політики, на якому нардепи розглядали незаконне закриття Венедіктовою справи про розкрадання 1,2 млрд грн банку «ВіЕйБі» його власником Олегом Бахматюком.
Про це повідомляє «Центр протидії корупції».
«На засіданні були представники Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Вони пояснили, чому рішення Печерського райсуду, яким той зобов’язав Венедіктову скасувати постанову про відновлення справи (закрити справу), незаконне.
Слуги народу роблять «тендерну палату». Продавців та орендодавців нерухомості хочуть змусити “башляти” мутним брокерам екс-регіонала Яценка
Як це завжди трапляється в Україні, чергові привладні бізнес-структури вигадали нову схему “відбору коштів в населення”. Тепер їм в око потрапив сегмент ринку – рієлторський.
Представники цієї сфери протягом декількох десятиліть успішно ухилялися від потуг різних привладних угрупувань взяти їх під “свій закон” і законним шляхом оббирати.
Тепер зрозуміло, що ті всі спроби були несерйозні. Але цільова аудиторія сучасних “законодавців”, суттєво змінилася. Ні, шановні представники рієлторської ниви, з Вас навіть грошей брати не стануть, Вас просто викинуть з ринку, як непотріб. Цільовою аудиторією став звичайний продавець нерухомості та орендодавець. Мета законопроєкту – узаконити відбор грошей саме в них.