Військовий прокурор Анатолій Матіос заступився за корупціонера та кума Порошенка. Подробиці

Shokin-Viktor2-500x309

 

Заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос назвав «смаженою сенсацією» розслідування журналістів про цивільну дружину колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна, на яку нібито зареєстровано цілу низку майна.

Про це Матіос заявив у своєму виступі на телебаченні, повідомляє  Національне бюро розслідувань України.

Раніше ведуча програми «Схеми» Наталія Седлецька заявила, що, як з'ясували журналісти, Шокін перебуває у цивільному шлюбі із заступником головного лікаря київської лікарні «Феофанія» Оксаною Гриневич, а також має трирічну дитину. Автор програми зазначає, що це дало можливість Шокіну не вказувати в декларації цілу низку майна. Стало відомо, що Гриневич придбала будинок в елітному районі Праги. Також вона володіє декількома земельними ділянками та будинком майже на 300 кв. м у селі Пилява Київської області.

«Є межа плінтуса, за яку не може заходити навіть журналіст-розслідувач. Смажена сенсація. Можна як завгодно ставитися до Віктора Миколайовича. Я до нього ставлюся як до високого профі, який має право вести своє життя, яке не повинно бути виставлене напоказ, як у останнього популіста, на огляд всьому світу під час війни. Мені неприємно, що тендітними жіночими вустами говориться така нелюдська, неприємна і навряд чи правдива історія», — сказав Матіос на телеканалі «112 Україна».

Віктор Шокін є кумом Петра Порошенка.

 

889 просмотров

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>