Помічник Авакова — розкрадач держмайна уклав угоду з людьми Луценка

Avakov-Lucenko1-500x319

 

Директора ДП «Спецсервіс» МВС, який розікрав пісок на 18,6 млн, засудили до 4 років позбавлення волі умовно – за угодою з ГПУ, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Суд визнав винним директора ДП «Спецсервіс» МВС Василя Петрівського у незаконному продажу безхазяйного піску на 18,66 млн гривень, який зберігало держпідприємство, та засудив його до 4 років позбавлення волі умовно зі штрафом у розмірі 17 тис. гривень – за угодою з ГПУ.

Про це, посилаючись на вирок Бориспільського міськрайонного суду Київської області, повідомляють «Наші гроші», зазначаючи, що «Петрівський намагався приховати нестачу піску, а також штучно створити законні підстави для його вивезення».

При цьому наголошується: у суді Петрівський визнав вину та заявив, що таким чином «намагався виправити ситуацію з оплатою праці працівників держпідприємства, яке перебувало в кризовому стані, та відновити його діяльність, зазначивши, що також отримав позику знайомого і для її погашення також потрібно було знайти кошти».

Як відомо, раніше були оприлюднені відеозаписи СБУ, із зафіксованими звітами Петрівського тодішньому замміністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю про продаж піску, під час яких сам Чеботар заявляв, «що має доповідати з цього приводу міністру Арсену Авакову».

267 просмотров

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>