У Фонда гарантування вкладів вкрали нерухомість в Одесі вартістю 140 мільйонів

lohotron3

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявив про незаконне переоформлення права власності на один з найбільш ліквідних активів «Платинум Банку».

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Відзначається, що цим активом є 11 тис квадратних метрів нежитлової нерухомості, в центрі Одеси, оціночною вартістю 144 млн гривень.

«Спроба незаконного заволодіння майном банку реалізована за безпрецедентною схемою: з Реєстру прав на нерухоме майно без будь-яких пояснень вилучено запис про право власності на об'єкт ПАТ „Платинум банк“. Так само без пояснень і документальних підстав перереєстровано майно на фізичну особу — Садигов Фаміл Тофік Огли», — йдеться в повідомленні.

У свою чергу фізособа на основі акту прийому-передачі передала права на майно банку юридичній особі — ТОВ «Садиг Тофік», створеному рівно за день до проведеної «операції».

«Легітімізовала шахрайство Грицай Наталія Володимирівна, реєстратор КП Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області „Центр реєстрації“, щодо дій якої в Міністерстві юстиції вже розпочато перевірку», — підкреслюється в повідомленні.

Відзначається, що сьогодні від оперативних дій Мін'юсту і правоохоронних органів залежить збереження активу банку та недопущення його подальшого перепродажу.

У Фонді додали, що керівником компанії, яка в результаті угоди стала «власником» нерухомості, є Марабян Давид Леванович. Особа з таким самим іменем внесена в базу даних сайту «Миротворець» як бойовика незаконних збройних формувань з позивним «Армян».

161 просмотров

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>